Rankų darbo auskarai

Išskirtinio dizaino, lėtai, su meile sukurti auskarai iš sidabro, perlų, mamuto kaulo, akmenėlių. Rinkitės iš mažyčių prie ausies priglundančių miniatiūrų ar masyvių auskarų, mamuto kaulo sutvėrimų ar auskarų su graviruotais perlais. Prieš renkantis auskarus labai svarbu įvertinti ausų ir veido formą. Atkreipkite dėmesį į ausų padėtį: kiek ausys prigludusios/atlėpusios. Pakabuką, sagę ar plaukų aksesuarą nesunku prisiderinti iš nuotraukų, tačiau auskarus, ypač didesnius nei akutė, pasimatuoti prieš perkant tikrai verta. Sudomino auskarų pora? Susisiekite su manimi užpildydami prie atitinkamo papuošalo pateiktą užklausos formą ir sutarsime kaip galėtumėte juos pasimatuoti.  Jei patiko mano kūriniai ir norite kažko tokio, bet su savo asmenybės dalele, kreipkitės asmenine užklausa ar telefonu.
Visos mano auskarų poros yra vienetinės. Kadangi kūrybos procesas atliekamas tik rankomis, net ir poroje esantys auskarai šiek tiek skiriasi. Kartais suporuoju du skirtingus auskarus, derančius medžiagiškumu. Jei patiko tik vienas pateiktos poros auskaras ir norėtumėte turėti vienodą porą arba ieškote auskarų po vieną, kviečiu susisiekti asmenine užklausa ar telefonu.

Visiems savo papuošalams taikau gyvenimo garantiją: jei iškrito auskarų akutė ar jie bet kokiu kitu būdu neteko pradinės išvaizdos – kreipkitės – aš pasirūpinsiu, kad mėgstama auskarų pora vėl džiugintų.