Rankų darbo žiedai

Sidabriniai autorinio dizaino žiedai su mamuto kaulo, perlų, pusbrangių akmenų inkrustacijomis. Masyvūs ir subtilūs dirbiniai, vertinatiems tikrą orginalumą. Kūriniai atsiradę lėtai, su meile, apmąstant detales ir mėgaujantis kūrybos procesu. Visi mano žiedai yra vienetiniai, kuriami iškart medžiagoje, nenaudojant vaško ar kitokių modelių. Toks kūrybos būdas yra gyvas ir kupinas netikėtumų: prieš darbą sumesti eskizai greit kinta ir kažkas visiškai naujo iškyla prieš akis. Įsigiję mano dirbinį galite būti tikri, kad daugiau niekur tokio neišvysite. Jei patiko žiedas, tačiau jo dydis Jums netinkamas, susisiekite su manimi asmenine užklausa arba telefonu.
Priimu užsakymus originaliems vestuviniams, sužadėtuvių žiedams. Svarbiausiems gyvenimo žiedams rinkitės meistrą-kūrėją, kuriuo pasitikite, kurio darbai Jus žavi. Susitikite aptarti detales gyvai ir išsiaiškinkite, ar Jūsų lūkesčiai bus patenkinti.

Visiems savo papuošalams taikau gyvenimo garantiją: jei iškrito žiedo akis ar papuošalas bet kokiu kitu būdu neteko pradinės išvaizdos – kreipkitės – aš pasirūpinsiu, kad mėgstamas daiktas vėl džiugintų.